3 mart 2023-cü il, Bakı - “Buta Airways” aşağıbüdcəli aviaşirkəti sərnişinləri üçün Türkiyənin məşhur şəhərləri - İstanbul, İzmir və Ankara reyslərində yeni aksiyaya başlayıb.
Martın 27-dən aprelin 18-dək bu şəhərlərə gediş-gəliş biletləri əldə edərkən hər bir sərnişinə çəkisi 23 kq-a qədər olan bir əlavə ödənişsiz baqaj yeri təqdim olunur. Bundan əlavə, “AZAL Miles” loyallıq proqramının iştirakçıları bu istiqamətlər üzrə hər uçuşa görə ikiqat mil qazanacaqlar.
Aksiya üzrə aviabiletlərin rəsmiləşdirməsi üçün aprelin 18-dək daxil olmaqla AZAL aviaşirkətinin bütün akkreditə olunmuş agentliklərinə və ya callcenter@butaairways.az elektron poçtu vasitəsilə aviaşirkətin çağrı mərkəzinə müraciət edə bilərsiniz.
* Tez-tez uçan sərnişinlər üçün “AZAL Miles” loyallıq proqramı haqqında daha ətraflı məlumatı linkdən əldə edə bilərsiniz: https://www.azal.az/az/azal-miles/terms-and-conditions.

3 марта 2023 года, Баку – Низкобюджетная авиакомпания Buta Airways запустила для своих пассажиров новую акцию на рейсах в популярные города Турции – Стамбул, Измир и Анкару.
С 27 марта по 18 апреля при покупке билетов туда-обратно в эти города, каждому пассажиру предоставляется одно дополнительное место бесплатного багажа весом до 23 кг.
Кроме того, участникам программы лояльности AZAL Miles за каждый полет по этим направлениям будет начислено двойное количество миль.
Оформить авиабилеты по акции можно до 18 апреля включительно во всех аккредитованных агентствах авиакомпании AZAL или, отправив запрос в колцентр авиакомпании по электронной почте callcenter@butaairways.az .
*С более подробной информацией о программе лояльности AZAL Miles для часто летающих пассажиров можно ознакомиться по ссылке: